.

FİRMA PROFİLİ

.

Elektronik Performans ve Yakıt Tasaruuf Cihazı

Firmamız; uzun seneler süren test ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda Perfobest eletronik yakıt düzenleyici cihazının imalatını gerçekleştirmiştir.

Gerekli kurum ve kuruluşlardan alınan Garanti Belgesi, Ürün Patent Belgesi, Üniversite Raporları ve yüzlerce testlerden sonra 2009 yılında seri üretime geçilmiştir.

Cihazımız 3 yıl garanti kapsamındadır. Firma olarak iddia ediyoruz... Cihazımızla tanıştıktan sonra, gerçek performans ve yakıt tasarrufuyla buluşacaksınız. Aracınızda Minimum %15 ile % 25 arasında bir yakıt tasarrufuna kavuşacaksınız.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Perfobest " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ülkemizin en büyük problemlerinden biri kuşkusuz, yakıta ödenen yüksek ücretlerdir. Şahıslar, Kurumlar ve kuruluşlar bu yüksek maliyeti düşürmenin çok farklı yollarını aramış ama şuana kadar henüz istenilen seviyede bir tasarrufa ulaşamamışlardır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.